• Lova Stars

Lova Stars

  • 10014
  • 21
  • 319.00€

Galimi pasirinkimai

    

Viengulė lova vaikams Stars – tai dar vienas projektas, skirtas mūsų mažiesiems klientams ir reikliems jų tėveliams, ieškantiems saugios, patogios ir nesenstančios lovos.


Siūlome įvairių dydžių lenkų gamybos lovą, kuri gaminama iš 18mm laminuotos baldų plokštės, o galvos atramos ir nugara padengta MDF plokšte, lakuota du kartus sertifikuotais ir ekologiškais vandens pagrindo dažais. Atsižvelgdami į tai, kad tėvelis dažnai guli su vaiku, kad jam būtų lengviau užmigti, prie lovos šonų prisuktas pušies lentjuosčių karkasas, kurio dėka atlaiko iki 110 kg apkrovą. . Mažųjų naudotojų saugumui buvo pasirūpinta, kad nebūtų aštrių briaunų, o jos pakeistos užapvalintais kraštais, kurie nekeltų pavojaus vaikui miegant ir žaidžiant ant lovos. Dar vienas privalumas yra tai, kad lova yra dvipusė, todėl priklausomai nuo kambario įrengimo, ją bus galima pastatyti tiek dešinėje, tiek kairėje. Lova turi erdvų stalčių ant ratukų, kuriame galėsite laikyti patalynę ar vaikiškus žaislus – daiktai liks paslėpti, bet vis tiek bus lengvai pasiekiami. Lovos surinkimo komplektas pateikiamas su paprasta ir aiškia instrukcija bei visomis reikalingomis tvirtinimo detalėmis (kaiščiais, varžtais, priedais).


Vaikiška lova Stars yra dviejų spalvų variantų. Galite rinktis visą BALTĄ arba PILKĄ/BALTĄ lovą. 90 cm ilgio kilnojamą apsaugą savo lovai gausite NEMOKAMAI. Jį galima lengvai perkelti per visą ilgį, taip pat galima visiškai nuimti, kad būtų galima žaisti. Kad mūsų mažieji klientai galėtų džiaugtis nauja lova, iškart po pristatymo komplekte yra tankus, sertifikuotas 6 cm storio poliuretano putų čiužinys su užvalkalu, užtikrinančiu sveiką ir ramų mažylio miegą.


Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų