Prekių grąžinimas

1. Tinkamos kokybės prekių keitimą ir grąžinimą reglamentuoja Civilinio kodekso 6.362 straipsnis bei Mažmeninės prekybos taisyklės. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.

1.1. Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to pardavėjo.

1.2.  Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

1.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). 

1.4.  Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
1.5. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).
1.6. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.
1.7. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.
1.8. Grąžinama nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą.
1.9. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.1-1.5,1.9-1.8 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
1.10. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta).
1.11. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

Mažmeninės prekybos taisyklių Pirmasis skirsnis "Tinkamos kokybės prekių keitimas ir grąžinimas" numato, kad kai kurios kokybiškos prekės gali būti grąžinamos tik su pardavėjo sutikimu. Sąrašas prekių, kurias vartotojai gali grąžinti pardavėjui sutikus:

  • baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą - 9401-9406);
  • žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą - 9503-9505, 9508);

Šioje interneto svetainėje pateikiamos baldų ir kitų užsakomų prekių, kurių spalva, dydis, medžiagiškumas, matmenys ar kiti parametrai pasirenkami užsakymo metu, nuotraukos tėra pavyzdys, kokį gaminį galima užsakyti, kad šis būtų pagamintas, tačiau tai nėra sandėlyje esančios ar jau standartiškai pagamintos prekės. Kiekviena tokia prekė (baldai ar kt.) gaminami specialiai klientui pagal jo pasirinktus parametrus (kaip minėta, spalva, matmenys ir kt.), gavus kliento užsakymą per šią interneto svetainę. Dėl šių priežasčių yra negalimas sudarytos sutarties atsisakymas per keturiolika dienų (Civilinio kodekso 6.22810 str. 2 d. 3 p.) bei kokybiškų, tačiau Jums dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepatikusių prekių grąžinimas.


PASTABAGrąžinimo atveju pristatymo išlaidų negrąžiname. Jei už pristatymą klientas mokėjo 0.00  EUR, darant pinigų grąžinimą mes pasiliekame teisę nedamokėti (už kurjerių paslaugas) pristatymo išlaidų (mūsų išlaidos kurjeriams).


Pinigai grąžinami per 15 kalendorinių dienų nuo prekių grąžinimo dienos