• Knygų spinta Star

Knygų spinta Star

  • 20029
  • 35
  • 199.00€

Galimi pasirinkimai

    

Pristatome jums kolekcijos Star knygų spintą. Gaminys pasižymi išskirtiniu dizainu ir formų paprastumu. Tai efektyvus ir funkcionalus būdas įrengti interjerą vaiko kambaryje. Knygų lentyna pagaminta iš kokybiškos baldinės lentos (I klasė) ir žaliavos, atitinkančios reikiamus standartus. Stalčiaus priekis pagamintas iš MDF plokštės, du kartus lakuotas ekologišku ir sertifikuotu vandens laku. Apvalios baldų formos ir medžiagos kokybė užtikrina neabejotiną saugumą mažajam vartotojui. Knygų lentyna stovi ant keturių kojų, todėl yra labai stabili, o tuo pačiu leis išlaikyti švarą net ir tokiose sudėtingose ​​vietose.

Knygų lentyna sukurta taip, kad suteiktų maksimalų komfortą kasdieniniam naudojimui. Ji pritaikyta trijų lentynų surinkimui (viena iš jų gali būti laisvai reguliuojama trimis lygiais). Stalčius montuojamas ant ritininių kreiptuvų su saugiu ribotuvu, neleidžiančiu stalčiui iškristi iš kreiptuvų. Ji buvo sukurta taip, kad jos erdvus interjeras patenkins kiekvieną tėvą.

Pritaikomi sprendimai leis funkcionaliai ir patogiai laikyti vaikiškus žaislus, knygas ar kitus aksesuarus.

Baldai gaminami tik iš patikrintų žaliavų, kurios turi visus reikiamus patvirtinimus ir sertifikatus. Formų paprastumas ir subtilūs papildymai sukurs malonią, vaikišką atmosferą kambaryje.


Išmatavimai:

Aukštis: 183 cm

Plotis: 47,5 cm

Gylis: 46cm


Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų