• Didelis medinis lėlių namas Fantazija

Didelis medinis lėlių namas Fantazija

  • 6007
  • 20
  • 99.00€
  • 79.00€

Galimi pasirinkimai

    

Didelis medinis namas Vila lėlėms +2 lėlės + LED

Aukščiausios kokybės, kruopščiai pagaminta medinis lėlių namelis suteiks jūsų vaikui puikių pramogų. Žaidimas viloje lavins vaiko kūrybiškumą ir suteiks jūsų vaikui patrauklių, nenuobodžių nuotykių! Turėdamas tokią dovaną vaikas tikrai pradžiugins! Žaislas  yra saugus ir ekologiškas. Jis buvo pagamintas iš natūralios medienos. Rezidencija yra trijų aukštų su terasa, kurioje  iš viso yra 5 kambariai, puikiai imituoja tikrus namus. Kiekvienas namo kambarys buvo dekoruotas skirtingu stiliumi, papildomai paįvairinti ir pagyvintų jūsų vaiko žaidimą. Namelis yra daugiafunkcinis, o dėl savo stiliaus įvairovės kiekviena lėlė, net Barbė, joje jausis puikiai.

PRIVALUMAI:  trys aukštai su terasa, su visais baldais, spalvingi, įvairūs baldai

5 kambariai: vonios kambarys, virtuvė, valgomasis, svetainė, miegamasis, dvi lėlės dovanų, LED apšvietimas, stogas turi formą, leidžiančią smagiai ir patogiai patekti į visus kambarius ir palėpės kampus, lengvai surenkamas ( instrukcija lenkų kalba), visi elementai sunumeruoti, baldai, laiptų turėklai ir aksesuarai, pagaminti tik rankomis iš medžio masyvo, saugus. Žaislas skirtas vaikam nuo 3 metų.

SPECIFIKACIJOS:  matmenys: 59 x 33 x 90 cm, lėlių skaičius: 2, surinkimui reikalingi įrankiai: atsuktuvas „Phillips“, sertifikatai: CE, EN71

pakuotės matmenys: 74,5 x 39,5 x 23 cm, svoris: 12,5 kg.

KAMBARIO AUKŠTIS: pirmas aukštas: 27 cm, grindys: 27 cm, palėpė: 32 cm.

17 SPALVŲ BALDŲ:  stalas + 2 kėdės, sofa, fotelis ir kavos staliukas, didelė virtuvės lentyna su atidarytomis spintelėmis, tualetinis staliukas su kėdute, dušas, kriauklė ir tualetas, didelė dviaukštė lova su kopėčiomis, lempa, arkliukas ir vazoninis augalas.

ĮSKAIČIUOTA:  surinkimo instrukcijos, varžtų rinkinys, dvi lėlės, LED juostelė su jungikliu ir baterijų rinkiniu, spalvotas kartonas. Šviesos diodų apšvietimas, ilgis 2,10 metro, maitinimas 3 x AA baterijos - baterijos pridedamos prie namo !! 

Pristatymas 7-14 dienų