• Čiužinys Nikole

Čiužinys Nikole

  • 1009
  • 43
  • 69.00€
  • 55.00€

Galimi pasirinkimai

    

HR putos yra labai elastingos, atsparios deformacijai. Puikiai pašalina drėgmę iš čiužinio dėl savo porėtos struktūros (Medžiagos poringumas pagal apibrėžimą yra tuščios erdvės, kurios yra vietos, kuriose nėra kietos medžiagos, tik oras), o tai taip pat užtikrina oro cirkuliaciją, net naudojant viršutinę dalį, atsparus vandeniui apsauginiai kilimėliai. Padalinta į zonas, puikiai prisitaiko prie kūno formų


Aukštos kokybės poliuretano putos, pasižyminčios puikiu lankstumu ir tvirtumu. Čiužinys yra dvipusis – abi čiužinio pusės sudaro naudingą plotą. 


Kokoso sluoksnis atlieka svarbų vaidmenį pirmaisiais vaiko gyvenimo mėnesiais, nes tai šiek tiek standus sluoksnis, puikiai prilaikantis tinkamai kūdikio kūną. 

Užvalkalas skalbiamas!!

Pagaminta iš džersio. Turi įsiūtą užtrauktuką, kurio dėka jį galima lengvai nuimti nuo čiužinio ir skalbti 40 laipsnių temperatūroje.

Antialerginis, priešgrybelinis. Čiužinio sluoksniai yra sujungti vandens pagrindo klijais, kurie yra saugūs vaikų organizmui, todėl čiužinys gali būti naudojamas ir kūdikiams.

 

Storis: 11 cm

Kietumas:  H2 minkštas čiužinys; H3 vidutiniškai kietas čiužinys

Čiužiniams suteikiama dviejų metų gamintojo garantija.

Pristatymo terminas 7-10 dienų