• Medinė virtuvė SALIKO

Medinė virtuvė SALIKO

  • 5007
  • 9
  • 130.00€
  • 105.00€

  • 10arba daugiau 105.00€

Galimi pasirinkimai

    

Jau seniai žinoma, kad vaikai mėgsta mėgdžioti savo tėvus net atlikdami ne tokias malonias pareigas, kaip valymas ar maisto gaminimas. Toks pavyzdinis pavyzdys padeda vaikams jaustis bendruomenės dalimi ir moko daug vertingų įgūdžių bei to, kokia svarbi tokia veikla kasdieniame gyvenime.

Įspūdinga vaikiška virtuvė bus puikus žaislas, kuris leis jūsų mažyliui bent šiek tiek pasijusti tikrais suaugusiais. Žaidimas virtuvėje taip pat yra puiki dingstis supažindinti vaiką su buities darbais.

Įdomaus dizaino ir prislopintos virtuvės spalvų dėka ji tiks bet kuriame vaikų kambaryje. Tai taip pat bus graži puošmena, kai kurį laiką nenaudosite!

Žaidimas su virtuve lavina vaizduotę, skatina kūrybišką mąstymą ir lavina rankinius įgūdžius – juk pasigaminti skanių patiekalų ne visada taip paprasta.

Maisto gaminimo žaidimas taip pat gali būti puikus būdas išmokti saugiai išlikti virtuvėje – verta paaiškinti vaikui, kad baigę gaminti, įsitikinkite, kad degiklis išjungtas, arba išmokti valdyti mikrobangų krosnelę naudodamiesi apsimestiniais mygtukais.

Virtuvė buvo sukurta kruopščiai ir dėmesingai kiekvienai smulkmenai. Kad ir jūs, ir jūsų vaikas liktumėte patenkinti!

Dauguma elementų buvo pagaminti iš medžio. Viskas buvo kruopščiai nušlifuota ir padengta netoksiškais dažais – visa tai jūsų mažylio saugumui.


Pagrindinės produkto savybės:

Medžiaga: MDF plokštė/plastikiniai elementai

Rekomenduojamas amžius: 3+

Matmenys:

Virtuvė: 62cm x 26cm x 85cm

Stalviršio aukštis nuo žemės: 34 cm

Stalviršis: 59,5 cm x 26 cm


Pristatymo terminas 5-7 dienos