• Spinta Retro

Spinta Retro

  • 20004
  • 20
  • 339.00€

Galimi pasirinkimai

    

Pristatome Jums RETRO kolekcijos dviejų durų spintą. Gaminys pasižymi išskirtiniu dizainu ir formų paprastumu. Tai efektyvus ir funkcionalus būdas įrengti interjerą vaiko kambaryje. Spinta pagaminta iš kokybiškos baldinės plokštės (I markės) ir žaliavų, atitinkančių reikiamus standartus. Fasadai iš MDF plokštės, du kartus lakuoti ekologišku ir sertifikuotu vandens laku. Apvalios formos ir medžiagos kokybė užtikrina neabejotiną saugumą mažajam vartotojui. Spinta stovi ant keturių kojų, todėl yra labai stabili, o tuo pačiu leis išlaikyti švarą net ir tokiose sudėtingose ​​vietose.

Spinta sukurta taip, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas kasdieninio naudojimo metu. Jos durys yra su vyriais ir atidaromos į dešinę ir kairę. Spintos viduje yra vertikali pertvara. Dešinė pusė pritaikyta trijų lentynų surinkimui (viena iš jų montuojama stacionariai, o kitos dvi laisvai reguliuojamos trijuose galimuose lygiuose).

Kairėje pusėje yra medinė pakabinimo juosta. Stalčius montuojamas ant ritininių kreiptuvų su saugiu ribotuvu, neleidžiančiu stalčiui iškristi iš kreiptuvų. 

Taikyti sprendimai leis funkcionaliai ir patogiai laikyti vaikiškus drabužius ir aksesuarus.

Spinta pagaminta iš 18 mm storio aukštos kokybės laminuotų plokščių.


Išmatavimai:

Aukštis: 180 cm
Plotis: 83 cm
Gylis: 46 cm


Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų